Jak wszyscy wiemy, parę dni temu, a dokładnej 15 lipca, była premiera piosenki 5 Seconds of Summer ,,Girls Talk Boys".
Napisana została ona specjalnie przez chłopaków do filmu ,,Ghostbusters", który swoją premierę miał 14 lipca w Brazylii.
W Polsce można już go obejrzeć od 15 lipca.
Film jak sama nazwa wskazuje, opowiada o pogromcach duchów, którzy dostają wezwanie, aby odpędzić zjawiska paranormalne z Manhattanu.
Wracając do piosenki. Różni się ona od reszty twórczości chłopaków.
Ale powiem, że pozytywnie mnie zaskoczyła.
Co wy o niej myślicie?
Tekst piosenki:
Tłumaczenie:
Dominika
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz